İnternetten Alışveriş

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi ile müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafindan sağlanmaktadır. 128 Bit SSL sertifikalı ödeme sistemimizde, kredi kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir.

 

Kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir. Bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur.

 

Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek info@iplikmakina.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

 

                                                                 

GELİŞMİŞ GÜVENLİK SİSTEMİ

 

SSL güvenlik sistemi sayesinde ziyaretçilerimiz en üstün şifreleme ve güvenlik ayrıcalığına sahip olurlar. Güvenlik sistemimiz müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri gibi gizli ve önemli bilgilerin 3. şahıslar tarafından ele geçirilip değiştirilmesini engeller.

 

Bizler iplikmakina.com olarak, ödeme sürecinizin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmasına büyük önem veriyoruz. Sitemizden vereceğiniz her siparişte kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

 

                                                                              

3D GÜVENLİK SİSTEMİ

 

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştiren bu sistem, ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 

Böylelikle kart numaranızı başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik ortamda güvenliğinizi sağlamış olursunuz. Diğer bir deyişle kartınız çalınsa bile, kart şifreniz olmadan kartınızla işlem yapılmasını önleyen %100 güvenli bir sistemdir.

 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Güvenlik Sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistemin Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa” MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

 

Yüklüyor...