Site Kullanım Koşulları

ÜYELİK ve GİZLİLİK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

Sitemizde üyelik ücreti talep edilmemektedir. Sitemize ücretsiz üye olarak, ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.

Sitemize üye olduğunuzda; ilgi alanınızdaki ürünler ile ilgili yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edilirsiniz.Satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen bilgileri her zaman yazmak zorunda kalmazsınız.

Üyelik aşamalarında alışveriş yapmanıza yeterli olacak bilgileri doldurursunuz sitemiz artık sizi tanımıştır bilgileriniz otomatik olarak yerini alır.Sitemize ücretsiz üye olabilmeniz için anasayfa üzerindeki hesabım linkine tıklayarak üye olabilirsiniz.

Eğer üye olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız güvenli ödeme sayfasındaki ziyaretçi ödemesi kutucuğuna tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.

 

www.iplikmakina.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder.

Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi  www.iplikmakina.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir.

Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir.

Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Yüklüyor...